Vape de bonnes nouvelles

Avoir des arômes est comme la cerise sur le dessus pour les anciens fumeurs qui est passé à l’vaping comme celui sur vaporisateur pax 3. Niet alleen heb je overgegeven aan kankerverwekkende stok Dat smaakt vreselijk doel dat u nu iets dat smaakt geweldig te krijgen.

En het is niet alleen één smaak, er zijn vele ‚em om te proberen en te genieten.
Conley zei iets wat lijkt op ABC News, waarin staat dat watermeloen sap geholpen _him_ schop de sticks stinkende.

Voor mij was het iets dessert op smaak gebracht met kaneel. Gewoon eens to-have Dat kaneel.

Helaas is de verordening zal naar verwachting passeren wanneer gestemd op in de komende dagen.

Nu, terwijl de ordonnantie zegt que la vente de gearomatiseerde tabaksproducten wordt verboden, is het niet het bezit van ontzagwekkende, gearomatiseerd damp goedheid verbieden. Mensen zullen nog steeds worden toegestaan ​​om Beschikken vape sap, althans voorlopig wit.

Dat ik moet zeggen dat wat maakt mij het meer nerveus over dit verbod is dat ik ben bang dat het gewoon een opstapje. Ik ben bang dat dit de eerste stap in de stad te verbieden vaping allemaal samen. Dat de stappen van de ene stad Kan leiden tot een verbod in andere steden.